+372 644 22 66 braavo@braavosalong.ee

Juuksepikendused

Nagu kogu meid ümbritsev maailm, täiustub ka ilumaailm pidevalt. Tänapäeva naistele meeldib ajaga kaasas käia ja valida kõigest pakutavast välja just see kõige moodsam ja uuem.

Kui soovite lummavalt läikivaid ja pehmeid juukseid ja hüpnotiseerivat sarmi – proovige kasutada meie juukseid.

Juuste keratiinkapslite abil pikendamine on väga populaarne ning tõepoolest kõige kindlam ja vastupidavam juuksepikenduste kinnitusmeetod.

Slaavi juuksed Maxihair keratiiniga:

Pikkus Hind

al. 230 100 salka

50 sm 1.8 € salk

60 sm 1.9 € salk

70 sm 2,1 € salk

Juuksed on kõrg kvaliteediga, pehmed ja siidsed!

Femell Superior Remy juuksepikendused keratiiniga:

Femell Professional Superior 100% Remy juuksepikeenduste valmistamisel kasutatakse laialt tuntud ja tunnustatud Double Drawn tehnoloogiat. Erinevalt doonoritelt kogutud juustest eemaldatakse vastupidises suunas asetsevad juuksekarvad ning töödeldakse väheagressiivsete värvidega.

40 sm sirged 0,7g salk 1,1 €

55 sm sirged 1 g salk 1,6 €

55 sm laines 1 g salk 1,6 €

Femell Professional Remy Single Drawn juuksepikenduste valmistamisel kasutatakse vaid kõrgeima kvaliteediga 100% naturaalseid India päritolu juukseid. Need on pärit ühelt doonorilt, see tähendab et juuksed lõigatakse ja töödeldakse algusest lõpuni meetodil, mis välistab juuste sattumise salku nii, et üks karv asetseks üht ja teine teistpidi. See tehnoloogia on tunduvalt kallim kui tavapärane Remy Double Drawn, samas on kindlustatud parim võimalik kvaliteet. Indiast kogutud juuksed sobivad eurooplase juustesse läbimõõdu ja juukse struktuuri poolest paremini, kui palju kasutatavad ja tunduvalt odavamad Hiina või Indoneesia juuksed. Tänu Remy-süsteemile Femell Professional juuksepikendused ei sõlmu ega muutu „vatiks“ vaid jätavad loomuliku mulje, tunduvad puudutades siidised ega kaota oma kohevust. Remy- süsteem on ainus, mis säästab võimalikult palju juuksepikendusi ning säilitab nende omadused pika aja vältel.

60-65 sm 2,56 € salk

Paigaldamine

0,5 € salk

Eemaldamine

15 € tund

Pusade lahti kammimine

15 € tund

Mikroribad!

Ribapikenduste kaasaegne formaat.

Ribad on kõige kiirem ja ohutum juuste kinnitussüsteem. Piisab tunnikesest vabast ajast ja te saate endale naise kauneima ehte – lopsakad juuksed.

Kahandasime riba kapsli suuruseni ja lihtsustasime kinnitussüsteemi. Nüüd võib neid soovitada ka kõige õhematele juustele.

Selle uue juuksepikendustehnoloogia haruldane mugavus rõõmustab Teid.

Femell Superior Remy Tape Extension 55 sm teip-juuksepikendused:

Parima kvaliteediga 100% remy juustest teip-pikendused.

Pakis 20 tk 4 sm laiust salku. Tervele peale kulub tavaliselt 40 salku ehk 2 pakki.

55 sm 70 € pakk

Paigaldus 50 € !

Korrektsioon 75 € !

Eemaldamine 15 € tund!

Microribade pikendusi on soovitav kanda 4–6 nädalat, selle aja järel tuleks kõik pikendused eemaldada, ning uuesti paigaldada.

Juuksehari alates 8 €

Salongis on müügil hooldustooted

Tähelepanu!
* Juukseid ei tohiks pesta vähemalt 24 tundi peale paigaldust!

Kodune hooldus* Enne juuste harjamist haruta juuksed sõrmede abil ettevaatlikult ning seejärel kammi juuksed iga päev spetsiaalse harjaga läbi, alustades juukseotstest* Kasuta ainult spetsiaalseid keratiinkinnitustega juuksepikendustele mõeldud hooldussarju, need viivad juustesse vajalikke hooldusaineid ning hoiavad liitekohti katkemast* Enne juuste pesemist eralda juuksed sõrmedega ettevaatlikult teineteisest ja haruta lahti võimalikud liitekohtadesse tekkinud sõlmed* Shampooniga pestes väldi peanaha masseerimist, et juuksepikenduste liitekohtadesse mitte sõlmi tekitada* Juuksed tuleb pesta juurtest juukseotste suunas, pead mitte ette kallutades ega hõõrudes* Kanna juukseotstele peale pesu kindlasti palsam või juuksemask, mis ei tohi sattuda keratiinkinnituste peale* Ära kammi ega harja märgi juukseid!* Pärast pesemist kuivata juukseid õrnalt rätikuga, vältides hõõrumist. Juukseid võib kuivatada fööniga mõõdukal temperatuuril, liikudes juuksejuurtest ja liitekohtadest juukseotste poole* Enne magamaminekut on soovitav siduda juuksed kokku või punuda patsi, et vältida nende sassiminekut. Jälgides õigeid hooldusvõtteid, säilitad juuste hea väljanägemise pikaks ajaks!